Witaj! Zajmuje się fotografią ślubną, dziecięcą-rodzinną i reklamową. Emocje, dynamika, kolor, błysk. Lubie to.

Zapraszam do współpracy osoby, które szukają nie banalnej fotografii.

Nazywam się Bartosz Płonka- MCPLONKA. Od 2006 roku zaczęła się u mnie  przygoda z fotografią ślubną. Trwa ona dzięki Wam do dnia dzisiejszego. Robię to nadal bo są ludzie, którzy szukają nie banalnych fotografii. Emocje, radość, szczęście to nie tylko puste stwierdzenia, ale to co chce Wam zatrzymać w fotografiach. Nie robię zdjęć „przy kotlecie”. Nie robię inwentaryzacji gości weselnych. Ciągle szukam nowych miejsc i ludzi to tworzenia najbardziej oryginalnych reportaży i plenerów. Odkąd urodziła mi się córka Maja i syn Szymon rozwijam fotografię dziecięcą i rodzinną. Warto zatrzymać czas, dzieci szybko rośną.  Inwestuje w sprzęt fotograficzny i graficzny, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo wykonania usługi i wysoką jakość. Jestem elastyczny i dopasowuje ofertę, bo też kiedyś organizowałem ślub i szanuje Wasz budżet. Na co dzień prowadzę agencję reklamową Essens, gdzie popełniam również zdjęcia reklamowe jak i inne kreacje. Kocham to co robię, lubię  kolor, błysk, ludzi dla których mogę tworzyć. Zatem działajmy !

Fotografia ślubna to pamiątka na całe życie, przepełniona rozmaitymi emocjami, a także historią, dlatego warto zadbać o to, aby zdjęcia ślubne  były dopracowane i staranne pod każdym względem i cieszyły oko przez długi czas. Każda para, która decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego pragnie, aby chwile te były wyjątkowe i aby możliwym było ich zatrzymanie na zawsze. Zatem jeśli pragną Państwo, aby przygotowania do ślubu, ceremonia zawarcia związku małżeńskiego i sesje plenerowe- indywidualne stały się prawdziwą pamiątką warto pokusić się o skorzystanie z naszej oferty. Zajmuje się profesjonalną fotografią plenerową i ślubną. Towarzysze Państwu  w najważniejszych momentach egzystencji ? podczas przygotowań do ceremonii ślubnej, w trakcie zawierania związku małżeńskiego czy podczas sesji ślubnych. Przygotowania do ślubu, podobnie jak przebieg ceremonii to jedne z najważniejszych chwil w życiu przyszłego małżeństwa. Fotografia to nieustanne wyzwania i praca z ludźmi, która nie tylko jest źródłem szczęścia, ale również sprawia, że praca podczas sesji staje się jeszcze lepsza i zgodna z oczekiwaniami klientów. Działam na terenie Śląska, Podkarpacia, Jarosława, Rzeszowa, Częstochowy, Tarnowskich Gór, Katowic i Wrocławia. Każdy z tych terenów kryje sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które stanowią między innymi tło naszych sesji plenerowych.

Fotografia ślubna, którą wykonuję jest oparta przede wszystkim na urzeczywistnianiu indywidualnych wytycznych naszych klientów względem określonych sesji plenerowych, na które jestem otwarty.  Chcę, aby każda  fotografia ślubna  wykonana przez mnie  była odzwierciedleniem prawdziwych emocji, drzemiących na dnie duszy, a także sprawiało radość i uśmiech, nawet po mimo upływu czasu.  Jesteśmy otwarty na Państwa propozycje i pomysły względem fotografii ślubnej, którą zrealizuje dbając starannie o każdy szczegół. Jestem otwarty na każdy pomysł, życzenie, marzenie, które pragną Państwo zrealizować podczas sesji plenerowych- ślubnych i nie tylko. Chce, aby wykonywane fotografie na długo zapadały w pamięć, przywoływały miłe i niezwykłe chwile, a także cieszyły jeszcze bardziej niż za pierwszym razem. Gwarantuję Państwu bezproblemową, miłą atmosferę opartą na wzajemnej współpracy, a także realizacji najbardziej kreatywnych pomysłów. Wierzę, iż wspólnymi siłami, osiągniemy zadowalające i zgodne z Państwa oczekiwaniami fotografie ślubną, która nie tylko staną się pamiątką na całe życie, ale również przywołają miłe chwile. Ze swojej strony zapewniam przyjemną atmosferę, rzetelną i wspólną współpracę, otwartość na Państwa wizje względem fotografii, pomysły, kreatywność. Żywię  nadzieję, że wykonywane przez mnie fotografie ślubne staną się źródłem cennych wspomnień i odzwierciedlą najdokładniej każdy ważny moment w Państwa życiu niosąc jednocześnie radość i zadowolenie. Sprawię, że będą Państwo bardzo zadowoleni z mojej oferty i stworzonych fotografii ślubnych, które już na zawsze będą Państwu towarzyszyć na nowej drodze życia.

Fotografia ślubna to moja  praca która wyszła z pasji i  wykonuje ją  na terenie: Śląsk,  Podkarpacie, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Katowice,  Gliwice, Myszków, Zawiercie, Będzin, Sosnowiec, Rybnik, Bielsko-Biała a także Wrocław, Rzeszów, Jarosław, Lubin, Głogów? działam na terenie Polski południowej ale i nie tylko.